Jak ušetřit na dovolenou?

Tudleva jsem si říkal, že bych jel moc rád na dovolenou, ale jaksi finančně nepříliš vycházím. I tak bych o ni nerad přišel.  Proto jsem strávil spoustu času vyhledáváním informací, jak předejít tomu, abych si musel brát půjčku. Našel jsem spooooustu tipů a triků a protože se mi některé zdály opravdu zajímavé,rozhodl jsem se o ně podělit i s vámi. Takže: jak ušetřit na dovolené?

dovolená
dovolená

BUY AND FLY

Co takhle nic neplánovat dlouho dopředu, prostě se sbalit, jet na letiště a až tam zakoupit zájezd? Buy and fly jsou totiž slevové akce, kdy si až na letišti koupíte od cestovky zájezd, který vás vyjde podstatně levněji. V ČR takovounabídku ma třeba CK Exim Tours.

Výlety

Fakultativní výlety nekupujte od pouličních prodavačů, ale od delegátů vaší cestovní kanceláře. Jednak vás vyjdou levněji a také obsahují pojištění. Zkuste se také podívat na internetu, kdy je vstupné do muzeí a na jiné akce zdarma a vyrazte sami na vlastní pěst, bez cestovky. Vyjde vás to mnohem levněji a ještě poznáte něco z místní kultury. Taková jízda s domorodci je přeci zážitek, ne?

SMLOUVEJTE

Zkuste smlouvat! Ve spoustě zemí je to tradice a zvyk. Poznáte něco nového a ještě se pobavíte.

STUDUJTE

Předtím,než se vydáte na dovolenou, si zkuste pročíst cestovatelské weby. Dozvíte se tak spoustu užitečných informací a tipů.

Podělte se

Plánujete dovolenou a máte v autě místo? Nabídněte ho! na webu spolujízda se podívejte, jestli náhodou někdo nehledá odvoz tam, kam vy!

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s