Rozhodl jsem se založit si blog o mém nejoblíbenějším předmětu – ekonomii. Dlouho mi trvalo, než jsem objevil, co by mě v životě bavilo. Vyzkoušel jsem si několik vysokých škol, kdy jsem o zimním zkouškovém období zabíjel a kuchal na náměstích kapry, abych si vydělal na kolej a studentský život. Způsoby a strategie, jak je možné si vydělat peníze mě natolik zaujaly, že jsem si pro svou třetí, a doufám, že již poslední školu, vybral ekonomii, kterou studuji v Praze na Zemědělské Univerzitě.

Na svém blogu chci komentovat významné ekonomické události a občas přihodit i několik zajímavých událostí z přednášek Ekonomie, kurzů a tipů, jež by se mohli hodit každému.  Možná se tu časem objeví i odkazy na zajímavé pracovní nabídky, nové ekonomické teorie a další „up-to-date“ vymoženosti z oblasti ekonomie.

Snad vás můj blog zaujme a budete se jeho čtením bavit stejně dobře jako já při jeho psaní. Jestliže budete mít připomínky, nápady, či cokoli dalšího, co si myslíte, že by mě mohlo zaujmout, neváhejte, ozvěte se a pište do komentářů!

 

 

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: